java14 жовтня 2022 р, рівно через тиждень після офіційної об'яви, стартував безкоштовний курс Java.

Що не планувалось - так це саме цільова аудиторія та її кількість. До курсу доєднались не тільки студенти кафедри систем електропостачання та електроспоживання міст, але й викладачі, студенти інших вишів, школяри та вчителі.

Загалом на курс подали заявки 57 студентів, 5 викладачів і 146 школярів, включаючи вчителів інформатики.

Станом на 21.10.2022 пройшло три заняття. Перше було присвячено знайомству з курсом. На другому розглядались питання налаштування середовища розробника і загальних вимог до написання коду. Третє заняття вже безпосередньо дозволило зануритись у світ програмування на мові Java.

Оскільки серьозні теми ще не розглядались, є можливість доєднатись до курсу. Для цього необхідно надіслати заявку на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в якій вказати своє ім'я та прізвище та адресу e-mail, з якої виконується авторизація у Zoom.

Заняття проводяться дистанційно у середовищі Zoom щопонеділка та щоп'ятниці о 18:00, ведеться відеозапис. Всім слухачам доступні у хмарному сховищі як відеозаписи, так і презентації у форматі pdf.

Практичні завдання до лекційного курсу підбираються таким чином, щоб наприкінці вивчення сформувати достойне портфоліо, яке стане у нагоді як у майбутньому працевлаштуванні, так і для виконання власних проєктів. Кожні виконані завдання перевіряються та надсилаються слухачам з детальними коментарямі щодо якості написання коду та виправлення помилок.

Screenshot Java2

Screenshot Java1