power lineШановні студенти, аспіранти і колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми сучасної електроенергетики, електротехніки та електромеханіки: теорія і практика», яка відбудеться 19 – 21 жовтня 2022р у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Участь у конференції та публікація тез доповідей безкоштовна!

Мета конференції: обговорення питань, пов’язаних з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на досягнення ресурсозбереження й енергоефективності у сферах електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
Платформа конференції: Zoom.

Основні тематичні напрямки (секції) конференції:
• Енергозберігаючі технології в світлотехніці та електроенергетиці;
• Застосування комп’ютерного проектування в світлотехніці та електроенергетиці;
• Якість електроенергії;
• Автоматизація процесів освітлення та електропостачання;
• Стандартизація і сертифікація в світлотехніці та електроенергетиці;
• Сучасні досягнення в електротехніці;
• Електричні машини генерації електричної енергії, енергозберігаючий електропривод та системи їх автоматизованого проектування.

Для своєчасного формування і видання матеріалів доповідей конференції необхідно до 19 жовтня 2022 р оформити і надіслати на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:
- заявку на участь;
- доповіді у вигляді тез;
- доповіді у вигляді статей.

За цим посиланням можна завантажити інформаційне повідомлення з вимогами до оформлення тез доповідей та статей, а також зразком заявки.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Планується видання:

- збірки офіційно зареєстрованих матеріалів конференції, відповідно до наказу МОН України;
- публікація рекомендованих Організаційним комітетом доповідей у вигляді повноцінних статей у міжнародному науково-технічному журналі «Світлотехніка та електроенергетика», який зареєстровано як фахове видання категорії «В» (Наказ МОН України від 28.12.2019, №1643).

alternative energy 600x500 1200x900

На сайті 42 гостя та 0 користувачів