До уваги вступників! 12 травня 2022 року Громадська спілка "Освіторія" та UNICEF Ukraine запускають щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту на платформі iLearn. Під час вебінарів всі охочі зможуть дізнатися деталі вступної кампанії 2022 року, аспекти підготовки та складання НМТ, ознайомитися з виконанням тестових завдань, порадами досвідчених експертів щодо розподілу часу під час складання тесту тощо.

13.12.21 пройшла успішна зустріч з компанією "Елкор"

Компанія "Елкор" Місцезнаходження потужностей - Зміїв, відразу після в'їзду по трасі.

Запрошують на роботу наших студентів, випускників.

Кафедра систем електропостачання та електроспоживання міст

Щиро вітає співробітників кафедри: Калюжного Дмитра Миколайовича та Тєтєрєва Віталія Олеговича, з успішним складанням міжнародного мовного тесту ECL на підтвердження володіння англійською мовою як іноземною на рівні В2. 

 

26 листопада 2021 року о 10:15 відбулась відкрита зустріч із гостем університету - PhD студентом із США Антоніо Чо (Antonio Cho) у конференц-залі №2, а потім об 11:55 спілкування було подовжено на плановому засіданні кафедри систем електропостачання та електроспоживання міст. Частина викладачів були присутні дистанційно в каналі «Засідання кафедри» Microsoft Teams.

image0014

Кафедра систем електропостачання та електроспоживання міст підтримує тісні зв’язки із Українським представництвом французької компанії «Шнейдер Електрик». У рамках співпраці було отримано запрошення на реєстрацію у цьогорічному студентському конкурсі Schneider Go Green, який надає можливість для розвитку та спілкування з професіоналами самої сталої корпорації у світі.

Дочірні категорії