26.02.2024 відбулась зустріч кафедри систем електропостачання та електроспоживання міст з учнями 10 класів комунального закладу "Харківський ліцей №113 Харківської міської ради".

На онлайн конференції були присутні 40 школярів. З боку університету прийняли участь професор Владислав Плюгін та доцент Катерина Івакіна.
На зустрічі розповіли учням про особливості професії енергетика та складових освітньої програми «Електротехнічні системи електроспоживання». Надали інформацію про можливість проходження практики протягом навчання та перспективи працевлаштування. Окремо торкнулись процесу дистанційного навчання і його реалізації в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бектеова.

02
Зацікавили учнів можливістю проходження підготовчих курсів в університеті, які надають додаткові бали, які так необхідні для вступу, а також про можливість відвідування безкоштовних факультативів та школи розвитку для організації власного дозвілля та отримання знань та вмінь у тому, що більше до вподоби.
Щиро вдячні за організацію зустрічі доценту кафедри Юлії Ковальовій та з боку ліцею – Олегу Височан.02 2

На сайті 191 гість та 0 користувачів