Перелік пропозицій стейкхолдерів щодо розвитку освітньої програми

«Електротехнічні системи електроспоживання» другого (магістерського) рівня

спеціальності 141 Електроенергетика, Електротехніка та Електромеханіка

кафедри систем електропостачання та електроспоживання міст

Стейкхолдери   Заходи  Документи  Рішення щодо зміни ОП
Здобувачі вищої освіти  Онлайн зустріч обговорення ОП з викладачами та здобувачами вищої освіти  Протокол методичного семінару кафедри №10 від 16.04.2021 р.  Переглянути завдання практичних занять додати використання мов програмування.

Реалізація в РПНД.

Врахувати зацікавленість здобувачів освіти дисциплінами електроенергетичної спрямованості та інноваціями в енергетиці.

Реалізація в ОП, Додатку до ОП.

НПП,

роботодавці,

академічна спільнота

Засідання кафедри СЕтаЕМ   Протокол методичного семінару кафедри № 11 від 14.05.2021 р

Оновити структуру та зміст кваліфікаційних робіт. Переробити зміст переддипломної практики.

Врахувати пропозиції щодо підсилення програмних результатів навчання в частині обліку та розподілу навантаження.

Звернути увагу на потребу вивчення теорії та методів прогнозування в електроенергетиці.

Реалізація в ОП, РПНД, курсах у віртуальному освітньому середовищі Moodle.

На сайті 141 гість та 0 користувачів