На кафедрі систем електропостачання та електроспоживання міст розроблено і виставлено на громадське обговорення нову освітню програму зі 125 спеціальності «Кібербезпека об’єктів критичної інфраструктури».Мета освітньої програми полягає у підготовці фахівців, здатних працювати у сфері забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури, які володіють всебічним досвідом як технічних, так і міжособистісних навичок відповідно до місії та стратегії університету, яка полягає у підготовці висококваліфікованих кадрів для регіонального розвитку та міського господарства.

cybersecurity

Особливості освітньої програми полягають у підготовці фахівців, здатних використовувати і впроваджувати технології інформаційної та / або кібербезпеки в галузях критичної інфраструктури, зокрема у галузі електропостачання та видобутку електричної енергії з використанням спеціалізованого комплексу на базі унікальної цифрової підстанції, яка поєднує як апаратну так і програмну частини.  До викладання залучені іноземні та вітчизняні фахівці галузі з діючих об’єктів із забезпечення кібербезпеки, викладання окремих освітніх компонентів англійською мовою.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої програми відповідає вимогам та забезпечує можливість ефективної підготовки здобувачів.

Навчальний процес у повному обсязі забезпечений аудиторним фондом, адміністративними і допоміжними приміщеннями.

Для забезпечення лабораторного практикуму створено та успішно функціонують 4 спеціалізовані лабораторії, які повністю відповідають сучасним вимогам. 

Лабораторія «Віртуальна підстанція» на апаратній базі Siemens/ABB та серверної станції дозволяє опановувати навички як із забезпечення кіберзахисту об’єктів електроенергетики, так і імітувати потенційні загрози.

Лабораторія створена сумісно з фірмами Schneider Elektrik та ABB для дослідження та вивчення основних сучасних моделей комутаційної апаратури. Лабораторія «Цифрових пристроїв та релейного захисту», «Електричних станцій та підстанцій», створена разом з АТ «Харківобленерго» для вивчення та практичної реалізації сучасних цифрових пристроїв в електричних мережах та вивчення основних технічних характеристик електричного обладнання з метою раціонального його використання.

Навчальний процес з усіх дисциплін забезпечений засобами наочності (презентації до лекційного матеріалу, плакати, схеми, таблиці, макети, зразки, тощо), необхідним технічним і технологічним обладнанням.

Всі проєкти освітніх програм розміщені на головному сайті університету за цим посиланням 

Зауваження та пропозиції приймаються до 8 травня 2024 р. у формі https://forms.office.com/e/2kTmThgcYt  


Ми у соцмережах

facebook instagram Logo ukr png

We have 1036 guests and no members online