Матеріально-технічна база кафедри

under construction

 

Кафедра має сучасну матеріально-технічну базу, до якої входять лабораторії: електропостачання міст, електричних систем і мереж, перехідних процесів, релейного захисту та автоматики, мікропроцесорних систем обліку і управління, автоматизованого електроприводу; кабельних ліній, техніки високих напруг і ін.1

Навчальна площа, закріплена за кафедрою, становить 629 м2. На цій території розташовані 22 приміщення загальною кількістю місць 857. Серед цих приміщень 9 аудиторій, 11 спеціальних лабораторій, всі з яких на 100% забезпечені сучасним лабораторним обладнанням.

Для підвищення якості навчального процесу кафедра має можливість використовувати матеріально-технічну базу деяких зовнішніх організацій: АК "Сумиобленерго", Харківські електричні мережі, АК "Житомиробленерго", АК "Херсонобленерго", Полтавський електромеханічний коледж і інших. Це дозволяє студентам ознайомитися зі структурою та організацією виробництва, а також допомагає краще адаптуватися до виробничому середовищі.

Протягом останніх 3 років матеріально-технічна база кафедри стала більш поліпшеною і вдосконаленою. Були відкриті нові лабораторії: електричних апаратів, систем обліку і управління електроспоживанням, кабельних та повітряних ліній електропередачі. Встановлене в цих лабораторіях обладнання в повній мірі відповідає потребам навчального процесу.

Переобладнання і вдосконалення зазнали лабораторії релейного захисту та автоматики, електричних систем і мереж, техніки і електрофізики високої напруги, автоматизованого електроприводу, де створено ряд нових лабораторних робіт, підвищена кількість наочних посібників.

 

23


Ми у соцмережах

facebook instagram Logo ukr png

На сайті 102 гостей та користувачі відсутні