logo educationНа кафедрі Систем Електропостачання та Електроспоживання Міст 18 вересня 2022 року відбулось знайомство з новими групами студентів першого курсу: ЕСЕ2022-1 та ЕСЕ2022-1у.

Студенти поспілкувались зі своїми кураторами, дізнались про особливості навчання в університеті, порядком проведення занять у дистанційному форматі та користуванням електронними ресурсами.

 

 

Шановні першокурсники, вітаємо вас із великою трансформацією свого життя та переходом на якісно новий рівень - студента університету - Харківскього Ннаціонального Університету Міського Господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова (ХНУМГ імені О.М. Бекетова)!

Кафедра систем електропостачання та електроспоживання міст (СЕтаЕМ) входить до Навчально-Наукового Інституту Енергетичної, Інформаційної та Транспортної Інфраструктури (ННІЕІТІ).

За навчальним планом рівня бакалавр вас чекають на вивчення 25 дисциплін з обов'язкового циклу, та ряд дисциплін за блоками, які ви обираєте самі. Докладно про програму навчання можно дізнатись у меню сайту кафедри "Освітні програми".

Навчальний рік поділяється на дві частини, які називаються семестрами. Кожен семестр розділений на три частини (змістові модулі), за кожною з яких проводяться контрольні випробування і виставляються бали. Вивчення дисципліни завершується іспитом або заліком.

У 2022 навчальному році навчання відбувається у дистанційному форматі і цьому допоможуть такі ресурси:

  • розклад занять у системі "МКР-розклад", в якому викладачі надають посилання на онлайн-зустрічі (як правило, у Microsoft Teams) та є можливість слідкувати не тільки за розкладом занять, але і за перебігом успішності за дисциплінами, що вивчаються;
  • обліковий запис у Microsoft Office 365 із власною поштою в домені @kname.edu.ua, можливістю завантажити і інсталювати ліцензійний MS Office 365 та системою дистанційного спілкування Microsoft Teams;
  • система дистанційного навчання Moodle.

Докладне пояснення щодо роботи у вказаних ресурсах можна знайти на сайті кафедри у меню "Студентам".

Колектив кафедри бажає своїм першокурсникам гарного настрою на весь навчальний рік, блискучих успіхів у вирішенні поставлених завдань, цікавого дозвілля і цікавих пригод, великих знань і особистих досягнень!
При виникненні питань, що стосуються навчання і життя в університеті, будь ласка звертайтесь до кураторів у створених групах Viber/Telegram, або телефонуйте їм безпосередньо.

meeting first year 2022

На зображенні: привітання старости гр. ЕСЕ2022-1 Прокоф'єв Олександр Арзуманович до одногрупників

 

 


Ми у соцмережах

facebook instagram Logo ukr png

На сайті 77 гостей та 0 користувачів