Нафтогаз НАК "Нафтогаз України" запрошує студентів 4 - 5 курсів для оплачувального стажування з можливістю подальшого працевлаштування.

нафтогаз аналітика

Конкурс на участь у програмі триватиме з 5 вересня до 10 жовтня 2022 року. Переможці отримають можливість пройти оплачуване стажування впродовж 3 місяців. Найкращим стажерам компанія запропонує постійне працевлаштування.

Стажування передбачає роботу з великими масивами даних. Перевага в межах відбору надаватиметься кандидатам, здатним працювати з великими обсягами інформації, розвиненим системно-аналітичним і критичним мисленням, умінням аргументувати і робити висновки з урахуванням багатьох факторів.

Деталі - на офіційному сайті НАК "Нафтогаз України"

Для запису на стажування всім бажаючим прохання надіслати запит завідувачу кафедри систем електропостачання та електроспоживання міст Плюгіну Владиславу Євгеновичу на e-mail 📧  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Щодо впевненості у реалізації стажування достатньо позитивного тривалу досвіду співпраці ХНУМГ імені О.М. Бекетова з НАК "Нафтогаз України" минулого року, коли у рамках співпраці біля 40 викладачів університету пройшли оплачувальне стажування та підвищення кваліфікації. Зараз черга студентів! 😊

Ми у соцмережах

facebook instagram Logo ukr png