Loktionov

Для підсилення дисциплін «Цифрові пристрої релейного захисту і автоматики», «Основи релейного захисту та автоматизації енергосистем» та «Монтаж, наладка та експлуатація електрообладнання», які передбачені освітніми програмами, на кафедру систем електропостачання та електроспоживання міст було прийнято у штат нового співробітника – кваліфікованого інженера з великим досвідом роботи на профільному підприємстві – Локтіонова Геннадія Леонідовича.

Геннадій Леонідович за освітою магістр з автоматизації управління технологічними процесами і понад 17 років працював на промислових підприємствах у галузі електроенергетики. 

З 2004 по 2005 рік він працював інженером-конструктором відділу рудникових трансформаторних підстанцій та займався розробкою схем захистів та керування розподільних пристроїв нижчої напруги (РПНН) рудникових комплектних трансформаторних підстанцій (КТП); приймав участь у типових випробуваннях КТП, виготовленні макетів та дослідних зразків РПНН; виконував авторський нагляд за виготовленням нових зразків КТП на виробництві.

З 2005 по 2010 рр. Геннадій Леонідович займав посаду проектувальника релейного захисту та головного конструктора ТОВ «Інжинірингова компанія «Синтез», м. Харків. У цей час він розробляв проектну документацію за розділами «Релейний захист та автоматика» та «Обладнання власних потреб» для високовольтних підстанцій до 750 кВ включно, а також проєктував об’єкти електропостачання  промислових підприємств та вторинні кола релейного захисту.

З 2010 року і по теперішній час, Локтіонов Геннадій Леонідович, працював начальником відділу підстанцій середньої та високої напруги і продовжує працювати за сумісництвом, одночасно перебуваючи штатним співробітником кафедри систем електропостачання та електроспоживання міст Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, у якості заступника начальника управління комплексних проектів з технічних питань в Електротехнічній Корпорації «ЕЛКОР», м. Харків. В головні обов’язки входить:

- технічний супровід внутрішніх та міжнародних договорів поставок електрообладнання середньої та високої напруги (КРП, трансформаторів, вимикачів, КРУЕ), обладнання власних потреб, шаф релейного захисту;

- керування комплексними проектами з реконструкції обладнання власних потреб енергетичних об’єктів та з електропостачання промислових підприємств (проектування, поставка, монтаж та пуско-налагоджування).

 

Протягом виробничої діяльності Геннадій Леонідович постійно підвищував професійні навички, проходив навчання у компанії ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» за програмами «Системи релейного захисту та автоматики Sepam», «Елегазові моноблоки RM6», «Системи релейного захисту та автоматики Sepam та Micom». Окрім того, він приймав активну участь у семінарах та курсах, які проводилися компаніями ABB, Фенікс Контакт, Шнейдер Електрик, SEL та інших.

 

Багаторічний досвід інженерно-конструкторської діяльності, власна кваліфікація та професійні компетентності безперечно є надійним підґрунтям для підготовки майбутніх фахівців високого рівня кафедри систем електропостачання та електроспоживання міст та прикладом успішного кар’єрного зростання від випускника вищого навчального закладу до співробітника керівного складу крупного підприємства у короткий термін.

 

Запрошуємо студентів задавати якнайбільше питань до Геннадія Леонідовича на курсах «Цифрові пристрої релейного захисту і автоматики», «Основи релейного захисту та автоматизації енергосистем» та «Монтаж, наладка та експлуатація електрообладнання», а викладачів відвідувати ці заняття для ознайомлення з провідними тенденціями у сфері електропостачання та захисту електричного обладнання.


Ми у соцмережах

facebook instagram Logo ukr png

На сайті 62 гостя та 0 користувачів