Учбова робота

На кафедрі "Системи електропостачання та електроспоживання міст" читаються такі дисципліни:

Автоматизований електропривод, вступ в електротехніку, електрична частина станцій і підстанцій, електричні апарати, електричні системи і мережі, електрообладнання електроустановок, електропостачання, електропостачання міст і промислових підприємств, електропостачання підприємств ЖКГ, електропостачання та електроекономія, електротехнічні матеріали, енергетичні установки, енергетична електроніка, застосування обчислювальної техніки в електроенергетиці, кабельні та повітряні лінії електропередачі, компьюте ні інформаційні технології в енергетиці, математичні задачі електроенергетики, мікропроцесорна техніка, мікропроцесорні системи обліку та управління, монтаж, налагодження і експлуатація електроустаткування, надійність електричних мереж, основи наукових досліджень, перехідні процеси в енергетичних системах, планування і обробка результатів експерименту, релейний захист і автоматика , споживачі електричної енергії, теорія автоматичного управління, техніка та електрофізика високої напруги.

Структура і програми навчальних дисциплін розроблені відповідно до вимог чинного законодавства та потреб народного господарства України
В цілому, до викладання на спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання» залучені, крім кафедри «Системи електропостачання та електроспоживання міст», ще 23 кафедри.

УР1

З метою удосконалення підготовки фахівців у навчальному процесі беруть участь висококваліфіковані фахівці народного господарства і наукових установ.

На кафедрі набуває розвитку впровадження нових технологій, пов'язаних з використанням прикладних комп'ютерних програм для тестування студентів, мультимедійних технологій при проведенні лекційних та практичних занять.

Студенти (в т.ч. і магістри) приймають участь в роботі науково-технічних, Всеукраїнських, міжнародних конференцій і мають відповідні нагороди:

УР2

Студенти 3, 4 і 5 курсів проходять конструкторські, технологічні та переддипломні практики в профільних виробничих підприємствах, в проектних і науково-дослідних установах, міжнародних дослідних організаціях, органах влади: АК "Харківобленерго", Харківські магістральні електричні мережі, Північна енергосистема, КП "Міськсвітло ", КП" Харківміськліфт ", ВАТ" Тяжелектропроект "," Важпромавтоматика ", ТЕЦ-3, і ін.

У Полтаві, Житомирі, Енергодарі, Євпаторії створені філії кафедри сету, на які діють навчально-консультаційні центри.
Значна увага на кафедрі приділяється виданню навчально-методичної літератури. За період існування кафедри видано понад 30 навчальних посібників в тому числі з грифом МОН України, створюються їх електронні варіанти для загального користування.

УР3

Під керівництвом і за участю професора Маляренка В. А. підготовлений комплекс підручників «Енергетика. Довкілля. Енергозбереження »в семи книгах, які представлені Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України в Комітет з науки і техніки на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки за 2011 р в розділі" За підручники "

УР4

Ми у соцмережах