Магистерские образовательные программы

Магістерська програма «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток» New 1

НЕК «Укренерго» з 2017 року запустила проект Ukrenergo Laboratories – інкубатор ідей науковців і молоді для розробки проектів, що відповідають потребам стратегічного розвитку енергетики. Концепція проекту ґрунтується на досвіді взаємодії з університетами та spin-offами німецьких енергетичних компаній й операторів магістральних електромереж.

В рамках реалізації проекту за компонентом Universities for Energy в нашому Університеті кафедрою Систем електропостачання та електроспоживання міст за ініціативи й підтримки НЕК «Укренерго» вперше в Україні розпочато підготовку магістрів за освітньою програмою: «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток».

Мета програми  — формування нових знань для реальних потреб НЕК «Укренерго» та галузі електроенергетики вже сьогодні і на майбутнє. 

Її відмінною особливістю є новий підхід підготовки магістрів, який передбачає надання студентам відповідних знань кваліфікованими викладачами ХНУМГ ім.О.М.Бекетова, співробітниками НЕК «Укренерго» та представниками світових компаній на базі лабораторій Університету, лабораторій та навчальних класів провідних виробників електротехнічного обладнання, а також в процесі стажування в НЕК «Укренерго».

Лабораторія Цифрового релейного захисту і автоматики ХНУМГ Сонячна електростанція ХНУМГ Лабораторія Станцій та підстанцій ХНУМГ

Перелік дисциплін цієї програми дозволяє студентам на вибір опанувати знання та навички з технології SmartGrid в електроенергетиці, цифрового обладнання трансформаторних підстанцій, систем комерційного обліку електроенергії, управління інвестиційними програмами та проектами, технічної англійської мови та ін.

Підготовка магістрів здійснюється за навчальним планом, який складається з циклу професійної підготовки та вибіркової частини, що включає:

  • Блок «Експлуатація та розвиток магістральних мереж»;
  • Блок «Стратегічне управління магістральними мережами».

Методичне забезпечення дисциплін побудовано за динамічним принципом, що передбачає постійне оновлення лекційних та практичних матеріалів в залежності від тенденцій розвитку галузі.

Науково-дослідні роботи та міжнародні Проекти нашого Університету дозволяють студентам набути практичного досвіду в науковій сфері.

Участь у наукових конкурсах та грантових програмах дає можливість студентам проявити та закріпити свої знання.

За результатами навчання випускники отримують знання з улаштування магістральних мереж, встановлення технічних вимог у сфері їх розвитку, обслуговування та експлуатації, а також розуміння улаштування електроенергетичної галузі в умовах євроінтеграції, особливостей функціонування енергоринку, використання сучасного електроенергетичного устаткування та інтелектуального управління, прийняття проектних рішень для підвищення ефективності й економічності функціонування магістральних мереж за умов інтеграції ОЕС України в загальноєвропейську енергетичну систему.

Магістерська програма «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток» орієнтована на підготовку сучасного фахівця Європейського рівня в електроенергетичній сфері.

 

УМОВИ ВСТУПУ: 

  • екзамен з фаху та екзамен з іноземної мови;
  • підготовка здійснюється на денній формі навчання на контрактній основі;
  • вартість навчання — 14300 грн. за перший рік навчання;
  • термін навчання — півтора роки.

КОНТАКТИ

Карюк Андрій Олександрович (096) 92-37-819
Коляда Оксана Юріївна (066) 552-32-77

Кафедра Систем електропостачання та електроспоживання міст:
ауд. 434, 436 (корпус ЕТК, 4 поверх),
телефон: (057) 707-32-42, 
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
сайт: http://eog.kname.edu.ua.

Факультет Електропостачання і освітлення міст
кімн. 438 (корпус ЕТК, 4 поверх)
телефон: (057) 707-33-16, 
e-mail: http://eom.kname.edu.ua.

Адреса Університету: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17 (метро «Архітектора Бекетова»)


Укренерго ХНУМГ

Сейчас 388 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте