23-25 квітня 2019 року на базі кафедри «Електропостачання промислових підприємств» Запорізького національного технічного університету згідно з Наказом МОНУ №1313 від 21.11.2018 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання».

В олімпіаді взяли участь 84 учасники, які представляли 22 вищих навчальних заклада ІІІ-ІV рівнів акредитації з усіх регіонів України.

Команда ХНУМГ ім.Бекетова зайняла друге командне місце та гідно представила наш университет.

ІІ місце – Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Укренерго ХНУМГ

Сейчас 416 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте