23-25 квітня 2019 року на базі кафедри «Електропостачання промислових підприємств» Запорізького національного технічного університету згідно з Наказом МОНУ №1313 від 21.11.2018 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання».

В олімпіаді взяли участь 84 учасники, які представляли 22 вищих навчальних заклада ІІІ-ІV рівнів акредитації з усіх регіонів України.

Команда ХНУМГ ім.Бекетова зайняла друге командне місце та гідно представила наш университет.

     ІІ місце – Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

 

 

Магістерська програма «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток» New 1

НЕК «Укренерго» з 2017 року запустила проект Ukrenergo Laboratories – інкубатор ідей науковців і молоді для розробки проектів, що відповідають потребам стратегічного розвитку енергетики. Концепція проекту ґрунтується на досвіді взаємодії з університетами та spin-offами німецьких енергетичних компаній й операторів магістральних електромереж.

В рамках реалізації проекту за компонентом Universities for Energy в нашому Університеті кафедрою Систем електропостачання та електроспоживання міст за ініціативи й підтримки НЕК «Укренерго» вперше в Україні розпочато підготовку магістрів за освітньою програмою: «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток».

Мета програми  — формування нових знань для реальних потреб НЕК «Укренерго» та галузі електроенергетики вже сьогодні і на майбутнє. 

Її відмінною особливістю є новий підхід підготовки магістрів, який передбачає надання студентам відповідних знань кваліфікованими викладачами ХНУМГ ім.О.М.Бекетова, співробітниками НЕК «Укренерго» та представниками світових компаній на базі лабораторій Університету, лабораторій та навчальних класів провідних виробників електротехнічного обладнання, а також в процесі стажування в НЕК «Укренерго».

Лабораторія Цифрового релейного захисту і автоматики ХНУМГ Сонячна електростанція ХНУМГ Лабораторія Станцій та підстанцій ХНУМГ

Перелік дисциплін цієї програми дозволяє студентам на вибір опанувати знання та навички з технології SmartGrid в електроенергетиці, цифрового обладнання трансформаторних підстанцій, систем комерційного обліку електроенергії, управління інвестиційними програмами та проектами, технічної англійської мови та ін.

Підготовка магістрів здійснюється за навчальним планом, який складається з циклу професійної підготовки та вибіркової частини, що включає:

  • Блок «Експлуатація та розвиток магістральних мереж»;
  • Блок «Стратегічне управління магістральними мережами».

Методичне забезпечення дисциплін побудовано за динамічним принципом, що передбачає постійне оновлення лекційних та практичних матеріалів в залежності від тенденцій розвитку галузі.

Науково-дослідні роботи та міжнародні Проекти нашого Університету дозволяють студентам набути практичного досвіду в науковій сфері.

Участь у наукових конкурсах та грантових програмах дає можливість студентам проявити та закріпити свої знання.

За результатами навчання випускники отримують знання з улаштування магістральних мереж, встановлення технічних вимог у сфері їх розвитку, обслуговування та експлуатації, а також розуміння улаштування електроенергетичної галузі в умовах євроінтеграції, особливостей функціонування енергоринку, використання сучасного електроенергетичного устаткування та інтелектуального управління, прийняття проектних рішень для підвищення ефективності й економічності функціонування магістральних мереж за умов інтеграції ОЕС України в загальноєвропейську енергетичну систему.

Магістерська програма «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток» орієнтована на підготовку сучасного фахівця Європейського рівня в електроенергетичній сфері.

 

УМОВИ ВСТУПУ: 

  • екзамен з фаху та екзамен з іноземної мови;
  • підготовка здійснюється на денній формі навчання на контрактній основі;
  • вартість навчання — 14300 грн. за перший рік навчання;
  • термін навчання — півтора роки.

КОНТАКТИ

Карюк Андрій Олександрович (096) 92-37-819
Коляда Оксана Юріївна (066) 552-32-77

Кафедра Систем електропостачання та електроспоживання міст:
ауд. 434, 436 (корпус ЕТК, 4 поверх),
телефон: (057) 707-32-42, 
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
сайт: http://eog.kname.edu.ua.

Факультет Електропостачання і освітлення міст
кімн. 438 (корпус ЕТК, 4 поверх)
телефон: (057) 707-33-16, 
e-mail: http://eom.kname.edu.ua.

Адреса Університету: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17 (метро «Архітектора Бекетова»)

Вітаємо студентів 4го курсу Дащенкову Анастасію, Корецького Антона та Голубенко Максима, з третім командним місцем на всеукраїнській студентській олімпіаді з "Електротехнічних систем електроспоживання", яка проходила в місті Запоріжжя, бажаємо міцного здоровя та успіхів в навчанні.

P80424 150458

P80427 100401

третье место 1

  Специалист по электротехническим системам электропотребления
Общая характеристика
(описание профессии)
Разрабатывает проекты, руководит процессом наладки и монтажа электрооборудования.
Выполняет организаторскую работу.
Профессиональные знания Для успешного освоения профессии необходимы знания по физике, математике, теоретическим основам электротехники, электротехническим материалам, электрическим системам и сетям, электрическим станциям и подстанциям, электроснабжению.
Квалифицированный специалист должен знать:
Физику процессов, происходящих в электроэнергетических установках, причины возникновения аварийных ситуаций, мероприятия по их устранению и т.п.
Профессиональные умения Квалифицированный специалист умеет:
Проектировать электрические части оборудования и электроустановок;
Проектировать системы электроснабжения населенных пунктов, промышленных предприятий;
Разрабатывать технологические процессы электроснабжения;
Проводить монтаж и эксплуатацию электротехнического оборудования;
Выполнять испытания и техническое обслуживание электрического оборудования;
Проводить диагностику электротехнического оборудования;
Планировать ремонт электрического оборудования;
Составлять технические задания на подключение присоединений к электрической сети;
Рассчитывать экономическую эффективность от внедряемых энергоэффективных решений.
Важные профессиональные качества Профессионально-важные качества для успешной деятельности:
Развитое техническое и логическое мышление;
Умение проводить анализ современных достижений в области электроэнергетики;
Освоение новых технологий и оборудования;
Владение техническим иностранным языком;
Способность к концентрации и распределению внимания.
Перспективы карьерного роста В проектных организациях выпускники от инженера-проектировщика проходят путь до главного инженера проекта, начальника отдела, главного инженера организации.
В эксплуатационных организациях начиная с должности инженера до технического директора организации.
Востребованность Электроэнергетика является важнейшей частью экономики. Развитие электроэнергетики привело к увеличению спроса на специалистов по электротехническим системам электропотребления. Большинство студентов трудоустроены еще до выпуска.

Кафедра Системи електропостачання та електроспоживання міст щиро вітає переможця другого туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання» 
студента 4-го курсу групи ЕСЕ2014-1у  Юрченко Віктора, який зайняв 2 місце в особистому заліку.

До складу команди від ХНУМГ імені О.М.Бекетова також входили:
ст. 4 курсу гр. ЕСЕ2014-1у Капуза Маргарита 
ст. 4 курсу гр. ЕСЕ2013-2 Нечволод Валерій

Команду підготував доцент кафедри СЕтаЕМ Перепечений Віталій Олександрович

Висловлюємо подяку студентам за активну участь та перемогу, зичимо подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності.

4

3

1

img src="/images/2017.05.15_-_Олимпиада_ЗНТУ/2.jpg" alt="2" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" /></p>"

23 апреля 2017 года преподаватели и студенты кафедры СЕтаЕМ приняли участие в мероприятии "Ночь энергетики" по инициативе ГП «НЭК «Укрэнерго».

Это событие стало началом молодежного проекта «Ukrenergo Laboratories» – первого в Украине инкубатора идей для инновационного развития электроэнергетической отрасли страны.

20170424 184124

 

P70422 205438

 

АК «Харьковоблэнерго», ПАТ «Завод Южкабель», ООО «Харьковенэргоприбор», АТ «Трест Жилстрой-1», ООО «ІЕК ХОЛДИНГ», «Торговый дом ІЕК Украина», ООО «Харьковский электротехнический завод «Энергомера», ООО «ТД Термофит», ООО «НІК-Электроника», ООО «СИКАМ УКРАИНА», ООО «НТК Энерго-Тайм», ООО «ОБО Беттерманн Украина», ООО «ШНЕЙДЕР ЭЛЕКТРИК УКРАИНА», ПО «Киевприбор», ООО «АББ ЛТД», ООО «РЗА СИСТЕМЗ», НПП «Хартрон-Инкор», ООО «ЛГ Смарт Энерджи».

 

                                   Фото 1-2      

Фото 3-4

 

Наши лаборатории

Фото 5-6

Фото 7-8

 

Подкатегории

Укренерго ХНУМГ

Сейчас 996 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте