Наукові напрями

Публикации 9

under construction

 

 

Викладачі кафедри беруть активну участь в науково-дослідній роботі в рамках наукового напрямку факультету "Електропостачання та освітлення міст". Наукова робота кафедри орієнтована на вирішення актуальних завдань, що стоять перед енергетичними службами електропостачання міст і промислових підприємств, проектними і науково-дослідними інститутами.


Наукові напрями кафедри:

- розробка нових і розвиток існуючих методів оцінки надійності систем електропостачання міст і промислових підприємств;

- проблеми оптимального розподілу та використання електроенергії від джерел живлення до кінцевого споживача;

- розробка методів і засобів підвищення надійності і економічності систем електропостачання;

- розробка математичних моделей і методик розрахунку для електричних мереж;

- розробки в сфері кабельних ліній;

- електричні системи і мережі;

- надійність електричних мереж, контроль якості і облік електричної енергії.

 

Кафедра регулярно приймає участь в міжнародних проектах:

Проект Європейського співтовариства TEMPUS-TACIS Joint European Project T JEP-10485-98 "Environment and Energy" спільно з політехнічним університетом м.Вааса (Фінляндія), університетом Абертей м.Данді (Шотландія) і кафедрою екології протягом 1998-2003рр.

Проект Фонду громадської дипломатії Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності Великої Британії "Регіональна кампанія з енергоефективності" 2007-2009рр.

Проект в рамках співдружності міст-побратимів "Харків - Нюрнберг" у встановленні співпраці між Харківським регіоном (Україна) і асоціацією "ЕнергоРегіон Нюрнберг" (Німеччина). Проведені Партнерські конференції "Разом будуємо загальноєвропейський дім", (жовтень 2008-м. Київ, липень 2009р. - Харків), створений міжнародний науково-освітній центр (р .. Дормунд, Німеччина) для створення і реалізації Програми підтримки України Урядом Німеччини.

Для розвитку наукової діяльності студентів та молодих вчених на кафедрі щорічно проводяться конференції та олімпіади. В якості заохочення переможці та призери з числа студентів отримують підвищені та іменні стипендії.

 


Ми у соцмережах

facebook instagram Logo ukr png

We have 53 guests and no members online